Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2011

Νίκη στο ρελαντί και στο Γεωργικό με 0-3

Νίκη με κατεβασμένες μηχανές επέτυχε  η Α.Ε.Π  στο γεωργικό αντιμετωπίζοντας την ομώνυμη ομάδα Ατρομήτος Γεωργικού.
          Και εκμεταλλευτικέ στο έπακρο την ευκαιρία για να βγει στην πρώτη θέση της βαθμολογίας  .
         ένα γεωργικό που στο πρώτο ημίχρονο στάθηκε πολύ καλά σε μια κουρασμένη πασχαλίτσα μάλιστα έκανε κάποιες ευκαιρίες αλλά δεν μπόρεσε να επιτύχει τέρμα η Α.Ε.Π είχε και αυτή κάποιες με  αποκορύφωμα του ΑΡΣΕΝΗ στο 30΄που από μέσα στην περιοχή έκανε το κατή παραπάνω με αποτέλεσμα να του πάρουν την μπάλα.
Στο δεύτερο ημίχρονο τα πράγματα άλλαξαν προς το καλύτερο η Πασχαλίτσα ανέβασε στροφές με παίχτες του γεωργικού να μην μπορούν να ακολουθούσουν και έτσι έγινε το 0-3 βέβαια θα πρέπει να τονίσουμε ότι βοήθησαν και η αλλαγές που έκανε ο κος Πόντικας
Τα γκολ : ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Απ στο 68΄,ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Χα στο75΄και ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ το τελικό 0-3.