Τρίτη 16 Αυγούστου 2011

Το τρίτο φιλικό της Α.Ε.Π

Σημερα και στης 17:30 στον πυργετο Λάρισας έγινε ο αγώνας μετάξι του Α.Σ.ΠΥΡΓΕΤΟΥ και της Α.Ε.ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΣ με σκορ 2-1.

Ο αγώνας διεξαχθεί σε ένα πολύ όμορφο γήπεδο με ωραία θεά οι ομάδες παραταχθήκαν με τους
Α.Σ.ΠΥΡΓΕΤΟΣ : ΜΠΡΕΛΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΟΥΛΗΣ ΜΑΝΤΖΑΦΑΛΗΣ ΛΟΤΣΗΣ ΚΟΥΡΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΑΣΙΑΣ ΓΚΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ με προπονητή τον κος ΚΑΤΣΑΡΑΣ Κ. Από την Α.Ε.Π οι παρακάτω ΣΑΙΝΗΣ Δ ΚΑΡΤΣΑΝΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΜΑΝΤΕΛΑΣ Π ΣΑΙΝΗΣ Χ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΣΕΝΗΣ ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΤΕΛΑΣ Θ οι αλλαγές της Α.Ε.Π  ΦΑΛΟΥΤΣΟΣ ΒΟΥΚΑΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΛΠΑΣ ΣΚΑΡΛΟΣ ΝΤΑΗΣ ΓΚΟΒΑΡΗΣ με προπονητή τον κος ΠΟΝΤΙΚΑΣ Ι

ΤΑ ΓΚΟΛ: Στο 9΄λεπτο κερδίζει ο ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ πέναλντη που το εκτελεί εύστοχα ο ΜΑΝΤΕΛΑ Θ και η ΑΕΠ ανοιγει το σκορ .
Στο 26΄ο ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ και προς το τέλος του πρώτου ημίχρονου το Πύργετο αστοχεί σε πέναλντη ο ΜΑΓΓΟΣ .
Στο 70΄το δεύτερο γκολ του Πύργετου  από τον ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ που μπήκε ως αλλαγή.